13.11.2013 | Рубрика: Новини у світі готелів

Днями в Череповці був пришвартований теплохід «Петро Перший», який наприкінці листопада почне використовуватися як плавучого готелю гостиница Вояж харьков карта. У рамках розвитку прибережних міських просторів цей готельний комплекс став першим інвестиційним проектом. Зараз у багатьох містах світу суду активно використовуються в якості готелів. Така практика широко поширена в Амстердамі, Гаазі, Празі, Парижі та багатьох інших європейських містах. Трипалубний теплохід «Петро Перший» розмістився в центрі Череповця. Цей лайнер сприяє формуванню красивого вигляду набережної. Завдяки появі цього готелю на воді, Череповець отримає додатковий майданчик для розваг і відпочинку. Саме місто, не витрачаючи власних коштів, отримує облагороджені прибережне простір, оснащене лавами, доріжками і освітленням. Після відкриття готелю, що розмістилася на території теплохода «Петро Перший», Череповецький готельний фонд поповниться ста новими місцями.

Номерний фонд череповецької готелю на воді складатиметься з комфортабельних номерів. У готелі будуть діяти, в тому числі, і люксові номери. Також на теплоході буде працювати ресторан. При плавучому готелі в Череповці буде діяти літнє кафе, яке для відвідувачів буде відкрито в теплу пору року. За повідомленнями vologda.mk.ru, по суті, череповецька готель на воді являє собою повноцінний комплекс відпочинку з гарною інфраструктурою. Урочисте відкриття готелю на воді заплановано на 25 листопада.

За словами Оксани Андрєєвої, гендиректора АНО Інвестиційне агентство «Череповець», Череповець зараз займає стійкі позиції в якості найбільшого центру промисловості на північному заході. Зараз же планується зробити Череповець не тільки економічно розвиненим, але ще й зручним для життя містом. У Череповці передбачається створити сприятливі умови для життя і відпочинку. І почати процес формування комфортного міського середовища вирішили з розвитку прибережних територій. Зараз вибір установ гостинності в Череповці досить обмежений. У місті діє кілька комфортабельних готелів середнього цінового сегмента. Є в Череповці і свої бюджетні готелі та мотелі, які чудово підходять для відпочинку бізнес-туристів. Багато міські готелі пропонують своїм гостям додаткові послуги. При деяких готелях створені установи інфраструктури.

Джерело www.prohotel.ru