26th Январь, 2012 / Авиа туризм - UA / Off

Паперові квиток або електронний, який вибрати? Переваги електронних квитків.

Подорожі — невід'ємна частина життя кожної людини. Комусь необхідно постійно перебувати в роз'їздах, пов'язаних з роботою, хтось відкриває для себе новий світ або просто відвідує родичів. У будь-якому випадку всіх об'єднують клопоти з придбання квитків. Першочергове завдання кожного мандрівника — купити квитки на поїзд чи літак швидко і вигідно, без черг та іншої вокзальної тяганини.

У цьому випадку ідеальним помічником стає Інтернет. У глобальній мережі можна знайти найбільш підходящий варіант, забронювати і відразу купити жд квитки. Навіть оплату можна провести, не виходячи з дому. А останнім часом у всіх пасажирів з'явилася унікальна можливість купити електронний квиток, який неможливо втратити.

На відміну від своїх паперових побратимів, електронний квиток дозволяє мандрівникові не замислюватися про те, куди покласти дорожній квиток, щоб не втратити його. Переваги його очевидні:

Значна економія часу на його покупку. Особливо, якщо придбання відбувається за допомогою інтерактивних сервісів в Інтернеті. Інформація про квиток моментально надходить до бази даних компанії-перевізника, тому ви не можете забути або втратити його. Також це нездоланна перешкода до його розкрадання. Електронний квиток можна придбати на ім'я третіх осіб, які не можуть цього зробити самостійно. Їм залишиться тільки прийти на реєстрацію, і кожний гарантовано потрапить в поїзд чи літак. Вартість електронного квитка нижче, оскільки не потрібно платити за паперовий бланк і оплачувати роботу касира.

Придбати електронні залізничні квитки досить просто — достатньо зайти на сайт надає послуги з бронювання та купівлі онлайн, приміром Jizo.ru, вибрати маршрут, час відправлення, місця і оплатити покупку.

Як користуватися електронним авіаквитком.

Електронний квиток на літак — незамінна річ у подорожах, особливо якщо воно чекає тривале, з кількома пересадками. Перше, що потрібно зробити, — вибрати напрямок і маршрут з урахуванням можливих пересадок. Наступна дія — визначитеся, пасажиром якого класу ви хочете стати: бізнес-класу або економ, якщо ви хочете купити дешеві авіаквитки. Перевага придбання електронного квитка ще й у тому, що ви вже на етапі бронювання бачите всі можливі варіанти, включаючи вартість, наявність місць.

Після вибору потрібно оплатити квиток. Зробити це можна будь-яким зручним способом, як готівковим, так і за допомогою кредитної карти або віртуальних грошей — Webmoney, Яндекс.Деньги та інших.

Зверніть увагу — після оплати ви отримаєте маршрутну квитанцію, з номером рейсу, місцем вильоту. Маршрутну квитанцію ви можете взяти з собою, її іноді просить пред'явити служба безпеки вокзалу. Але для посадки у вагон або літак вона не потрібна — всі дані вже внесені в базу перевізника.

Найчастіше у пасажирів виникає питання: «Чому електронні авіаквитки дешевші?». Насправді відповідь проста -якщо покупка відбувається безпосередньо, немає необхідності платити за послуги посередників — турфірм, касирів, авіакомпаній. Єдиним винятком є ​​сервіси мета-пошуку дешевих авіаквитків, які як такими посередниками не є, а всього лише агрегує у себе інформацію від усіх постачальників і виводять результати на одному екрані, а безпосередньо покупку ви здійснюєте на сайті авіакомпанії або агентства, залежно від того, чий варіант перельоти ви виберете. Одним з таких метапоісковіков дешевих авіа та залізничних квитків є Jizo.ru.