3rd Июль, 2015 / Путешествия авто - UA / Off

Видів організації туризму безліч, однак, тільки найсміливіші люди здатні подорожувати по Африці чи будь-який інший країні автостопом. У теж час, такий вид відпочинку обходиться дуже дешево.

Туризм автостопом користується досить низькою популярністю в нашій країні. У теж час, він володіє істотними матеріальними перевагами. Уявіть собі, що ви можете виділити собі три місяці на вивчення пам'яток Африки, витрачаючи мінімальні суми. Тим більше якщо у вас грошей не вистачає навіть для того, щоб купити путівку до Туреччини. Така категорія відпочинку, звичайно, зажадає від вас чималої витривалості, однак сміливій людині і «море по коліно». При цьому сусіди, які побували тільки в двотижневих турах в країнах Європи, витративши на це величезні гроші, будуть вам таємно заздрити і захоплюватися. Якщо ви відчуваєте, що такий відпочинок для вас, вибирайте місце призначення і спробуємо разом туди добратися. При цьому не можна забувати вдома свій мобільний телефон nokia 5800 або іншу надійну модель з хорошою акумуляторною батареєю, адже іншої страховки на випадок непередбачених ситуацій не буде. Крім цього, обов'язково слід попередньо оформити міжнародний роумінг у свого стільникового оператора і запастися електронними картами місцевості.

Зберіть дорожній рюкзак з деякими запасами їжі та грошей, візьміть карту світу і телефони посольств вашої країни у всіх регіонах, за якими ви плануєте подорожувати. Звичайно, для більшої впевненості можна запросити з собою в подорож одного.

В дорозі вас можуть чекати деякі труднощі. Наприклад, якщо не знаєте методику «голосування» на дорозі, шанси на пошук транспортного засобу суттєво зменшуються. До речі улюбленим спальним місцем автостопщиков є картопляний мішок, так як тягнути з собою намет дуже трудомістке заняття. Адже деякі з них долають в день по 70 кілометром пішим ходом, а важка ноша за спиною істотно ускладнює похід. При цьому, напевно, слід навчитися виявляти в кожній місцевості щось корисне і цінне для себе і з гумором ставитися до труднощів. Мабуть, найбільш надійними супутниками в таких подорожах є далекобійники, які дуже добре знають місцевість, особливості митних процедур та з великим задоволенням беруть у машину попутника, з яким можна поспілкуватися в дорозі. Крім того, вони зможуть пояснити, де купити аксесуари (навушники або флешку) або осоществіть ремонт телефону тут, у місці відпочинку.

Звичайно, не варто починати поїздки автостопом в країни, розташовані на великій відстані. Спочатку слід випробувати себе, добираючись до Туреччини, Румунії, України, Болгарії, знаходяться в декількох тисячах кілометрів від вас.