13.11.2013 | Рубрика: Новини у світі готелів

Для успішного внутрішнього туризму в Росії Міністерство культури країни має намір створити в різних куточках держави цілу мережу міні-готелів гостиница Вояж харьков дешево. Про це днями в рамках засідання координаційної ради з туризму при російському Мінкультури повідомила заступник міністра культури Алла Манілова. Заступник міністра зазначила, що зараз приймаються різні заходи для того, щоб по Росії з’явилася мережа міні-готелів. На думку Алли Манілова, без покриття російській території такої готельною мережею не можна буде говорити про прорив у розвитку внутрішнього туризму в Росії. Також заступник міністра культури заявила про те, що класифікація, яка зовсім скоро стане обов’язковою для всіх російських готелів, не повинна стати для бізнесу обтяженням. На думку Алли Манілова, обов’язкова сертифікація готелів Росії необхідна тому, що стара система зараз не ефективна. Як зазначила заступник міністра, зараз у російських містах і регіонах класифікація установ гостинності проводиться на добровільній основі. Однак, такий підхід до сертифікації готелів показав свою неефективність.

Зараз з близько десяти тисяч готельних підприємств, що діють на території Росії, тільки шістсот готелів можуть похвалитися наявністю офіційної «зоряної категорії». При цьому, з усіх 600 класифікованих готелів 500 об’єктів знаходяться на території Краснодарського краю. Факт того, що на Кубані багато готелів мають офіційно підтверджений «зоряний» статус, пов’язаний з Олімпіадою. Для сочинських готелів через Ігор була встановлена ​​офіційна класифікація. Виходить, що на всю Росію, не рахуючи Краснодарського краю, зараз припадає всього лише сто готелів, які мають законно присвоєні «зірки». Алла Манілова в рамках минулого засідання також зазначила, що Росія повинна сприйматися мандрівниками як цивілізована держава, де всі готелі та інші підприємства туристичної індустрії виконують взяті на себе зобов’язання перед туристами.

Варто відзначити, що багато аналітиків прогнозують туріндустрії Росії світле майбутнє. Готельні оператори міжнародного рівня останнім часом не випадково звертають таку пильну увагу на російські міста, відкриваючи свої нові готелі не лише в Москві та Петербурзі, але і в регіонах. Очікується, що в’їзний туристичний потік в Росію буде рости. Однак, крім в’їзного туризму, в Росії необхідно розвивати і внутрішній туризм, стимулюючи інтерес росіян до власної країни.

Джерело www.prohotel.ru