15th Апрель, 2014 / Авиа туризм - UA / Off

Основною метою авіакомпанії є збільшення своєї прибутковості, але для цього необхідно вміти балансувати при вирішенні проблем наповненості борту і конкурентності цін.

Як купити дешеві авіаквитки Знаючи про високу вартість авіаквитків потрібно також розуміти, що ціна перельоту в одному і тому ж напрямку може бути різною. Висока ймовірність того, що пасажири, які летять в одному літаку на сусідніх кріслах, могли купити свої квитки за різною вартістю. Основною метою авіакомпанії є збільшення своєї прибутковості, але для цього необхідно вміти балансувати при вирішенні проблем наповненості борту і конкурентності цін. Купити авіаквитки в Києві ви можете на сайті http://air.pilot.ua/. Якщо ви хочете максимально заощадити на перельоті, то зверніть увагу на деякі тонкощі.

Типи квитків

Найголовнішим чинником, який може вплинути на вартість авіаквитка, буде його тип. Всі знають про існування трьох категорій, це перший клас, бізнес клас і економ клас. Крім цього на квитки можуть накладатися певні обмеження, і чим їх менше, тим вартість буде вищою. Повна заборона на повернення або обмін квитка в салоні економ-класу — це найдоступніший за ціною авіаквиток. Як зрозуміло з існуючих обмежень, такий квиток не передбачає можливості його повернення або обміну. Але якщо ви строго впевнені в тому, що дата вашого поїздки не зміниться, то купуючи квиток такої категорії можна заощадити. Інформацію про наявні обмеження необхідно уточнювати до моменту покупки квитків.

Типи авіарейсів

Авіарейси можуть відбуватися за регулярним графіком, також існують чартерні і бюджетні рейси. Два останніх типи рейсів передбачають більш доступну вартість, але при цьому потрібно враховувати і можливі недоліки. Так, чартерні рейси прямують до найпопулярніші туристичні зони. Купити квиток на такий рейс іноді буває проблематично, оскільки вони найчастіше викуповуються заздалегідь туристичними компаніями. У вільному продажу може з'явитися всього кілька квитків на яке вас рейс. Рівень обслуговування пасажирів на таких рейсах трохи нижче, в порівнянні з регулярними перельотами. Переліт бюджетним рейсом також відрізняється низькою вартістю, але потрібно бути готовим до того, що на таких рейсах авіакомпанії економлять на всьому, на чому тільки можна. За винятком питань безпеки, все зводиться до максимальної економії. Це може бути незручний час вильоту, другорядний аеропорт, обмеження по багажу, необхідність додаткової оплати за напої та харчування на борту. Такі рейси можуть затримуватися або відмінятися. Звичайно, найкомфортнішими будуть регулярні рейси. Але і ціна такого перельоту виявляється значно вище.

Акційні розпродажі

Іноді авіакомпанії оголошують про акційні ціни на квитки. Велика удача, якщо така акція збігається з вашими планами, можна отримати квиток на регулярний рейс зі значною знижкою. Про проведення таких акцій заздалегідь не повідомляється, і спланувати покупку такого квитка практично неможливо. Сама акція може тривати від кількох годин до кількох днів, і протягом цього часу потрібно встигнути купити квитки.

Коли купувати квиток

Підготовка до поїздки повинна бути ретельною і продуманою. Починайте вивчати ціни на авіаквитки в цікавому вас напрямку за 5-6 місяців до відпустки. Особливо знання динаміки зміни цін вам може допомогти при плануванні далеких подорожей. Спробуйте прорахувати стратегію авіакомпанії, обчислити період часу, коли вона починає продавати квитки на рейс за найнижчими цінами. Деякі роблять це за 1-2 місяці до вильоту, в той час як в інших компаніях найнижча вартість квитка може бути всього за один день до наміченої дати. Розуміючи стратегію, ви зможете придбати квитки за найкращою ціною.