13.11.2013 | Рубрика: Новини у світі готелів

За повідомленнями m24.ru, поруч з Ленінградським вокзалом в Москві в перспективі має з’явитися комплекс, на території якого поряд з офісами та магазинами, розміститься і готель гостиница Вояж харьков площадь свободы. Багатофункціональний комплекс планують створити на території будівлі, яка безпосередньо примикає до Ленінградському вокзалу. Цей об’єкт являє собою додому 1964 споруди. Площа об’єкта, на території якого створять комплекс з готелем, перевищує десять тисяч квадратних метрів. Зараз у цій будівлі поруч з Ленінградським вокзалом розташовуються каси, де пасажири можуть придбати квитки за всіма напрямами. Будівля є власністю ФПК, яка має намір здати цей об’єкт в оренду строком на 15 років. В кінці цього року в рамках аукціону повинні визначити інвестора, який і буде фінансувати проект по створенню центру з готельними номерами, офісними та торговими приміщеннями. Інвестору за два роки потрібно провести реставрацію будівлі для того, щоб на території об’єкта могли в підсумку розміститися готель, офіси та магазини.

Площа будівлі поряд з Ленінградським вокзалом інвестор може і збільшити. Однак така зміна доведеться узгоджувати з РЖД. Будівля ніяк не відноситься до Ленінградському вокзалу. Для того, щоб реконструювати будівлю квиткових кас, інвестору потрібно витратити, як мінімум, майже 584 млн рублів інвестицій. Під час реконструкції інвесторові доведеться платити орендну ставку у розмірі 33 мільйонів рублів на рік. Після завершення робіт з реконструкції орендарю вже необхідно буде сплачувати орендну ставку в тому розмірі, який буде визначений в рамках майбутнього аукціону. За 15 років загальна вартість оренди будівлі квиткових кас біля Ленінградського вокзалу складе, як мінімум, 1270000000 рублів.

Аналітики вважають, що, найімовірніше, на території будівлі на площі Трьох вокзалів будуть створені готель і торговий центр, так як офісні приміщення тут особливо не потрібні. Від офісів поруч з вокзалами, швидше за все, інвестор буде отримувати менше доходів, ніж від установи гостинності і торгових площ. Експерти також вважають, що при створенні МФК поруч з Ленінградським вокзалом буде потрібно і передбачити паркувальні місця. Паркування можна створити на підземних або нижніх поверхах. Якщо при створенні на площі Трьох вокзалів готельного і торгового центру не обладнувати парковку, то це місце чекає в підсумку транспортний колапс.

Джерело www.prohotel.ru