3rd Июль, 2015 / Туризм - UA / Off

На планування подорожі часто йде багато часу, і більша його частина витрачається на пошук і купівлю квитків на транспорт.

Бронювання квитків на потяг через Bravotrain

Але якщо раніше це було непросте і трудомістким завданням, то сьогодні для її швидкого і вигідного рішення існує велика кількість інструментів.

Bravoavia — сервіс планування бюджетних подорожей, який вже протягом довгого часу допомагає бронювати авіаквитки і готелі, а також орендувати авто, за вигідними цінами. Тепер, завдяки проекту Bravotrain, забронювати онлайн можна і квитки на поїзд.

Давайте згадаємо, через що треба було пройти, щоб купити ж / д квитки років десять тому. Необхідно було вибрати час для поїздки на вокзал, відшукати там розклад, самостійно підібрати рейс, а потім вистояти чергу до каси. Неодноразово з'ясовувалося, що зручних місць не залишилося, і доводилося терміново міняти рішення і переносити дату подорожі або погоджуватися на незручне місце у вагоні.

Що потрібно для того, щоб купити квитки на поїзд сьогодні? Зовсім небагато. Потрібно просто зайти на сайт bravotrain.com.ua і зробити лише кілька простих дій. Більше ніяких величезних черг і спілкування зі співробітниками вокзалів — знайти і забронювати квитки онлайн можна в будь-який момент, не витрачаючи сил і часу.

Трохи докладніше про те, як працює сервіс бронювання квитків на поїзд Bravotrain:

  • Він володіє простим і зручним інтерфейсом. Ви зможете побачити всі доступні варіанти проїзду, наявність вільних місць у вагоні та ціни квитків всього за три кліки.
  • Є можливість відразу вибрати і забронювати квитки в обидві сторони або в одну.
  • Завдяки схемі вагона можна вибрати будь-яке місце — біля вікна, в середині, початку або кінці вагона, верхнє або нижнє, навіть якщо вагон є двоповерховим.
  • Відображається детальний маршрут прямування кожного поїзда, включно з проміжними станціями.
  • Оплатити квитки можна будь-яким зручним способом: скориставшись банківською картою, переведенням, електронними грошима або іншим. Крім того, можна забронювати квитки і викупити їх пізніше.
  • З Bravotrain можна купити електронний квитки на будь-який потяг, який їх приймає. Такий квиток досить роздрукувати на принтері або просто пред'явити за допомогою смартфона, замість того щоб обмінювати його на стандартний в залізничній касі.

Сучасні технології допомагають економити не тільки гроші, але й час. Бронюйте ж / д квитки онлайн з bravotrain.com.ua — це зручно, просто і швидко.