3rd Июль, 2015 / Путешествия авто - UA / Off

Сьогодні без «залізного коня» як без рук. Однак що ж робити, якщо вартість бажаного транспортного засобу робить його жаданої мрією? Пора вдатися до послуги прокату автомобілів.

Сьогодні без «залізного коня» як без рук. Автомобіль давно перейшов із класу «розкіш» в розряд необхідних речей. Однак що ж робити, якщо вартість бажаного транспортного засобу робить його лише жаданої мрією? Невже доведеться задовольнятися вічно ламаються стародавньої колимагою? Або ще гірше — пересісти на громадський транспорт? Зовсім не обов'язково. Адже можна звернутися в прокат автомобілів.

Економія

У США ця послуга давно користується повсюдним попитом. Жоден американець і замислюватися не стане, чи варто скористатися орендою. Адже позитивних моментів у цьому маса. Один з них — економія. Можна сміливо вдатися до послуг прокату, при цьому продовжувати збирати на жадане авто. До того ж багато жителів столиць і великих мегаполісів взагалі не мають потреби в систематичному використанні персональної машини. Так навіщо ж витрачатися на її утримання і технічне обслуговування? А адже ще будуть витрати на гараж.

Вибір

Але прокат автомобілів — це не тільки економія. Це можливість найширшого вибору потрібної моделі. Так, наприклад, можна звернутися за подібною послугою на сайт http://www.motohod.ru/ і доглянути собі вподобану модель з розділу «Бізнес клас». Це дозволить справити позитивне враження на потенційних ділових партнерів або клієнтів. А ось представники «VIP класу» припадуть до речі для урочистих випадків, наприклад, весіль. У цьому випадку виявиться до місця і така послуга, як прокат авто з водієм. «Економ клас» — оптимальний варіант для щоденної експлуатації або виїзду на природу всією сім'єю. Більше того, завжди є можливість вибрати машину з пробігом, а не новий автомобіль, що, звичайно, істотно вплине на зниження ціни.

До речі, при укладенні договору аж ніяк не обов'язково відразу вносити велику суму. Сьогодні багато фірм пропонують прокат автомобілів без застави. Це тільки збільшує попит і спрощує процедуру оформлення.

Жіноча справа

Оренда авто на час — це чудова можливість і для дам. Адже всім добре відомо, що представниці слабкої статі не дуже люблять піклуватися про авто, головним чином, з технічної точки зору. А ось потреба в машині часом виникає занадто гостра: і дітей зі школи забрати, і товар перевезти, і до салону дістатися, і до подруги заскочити. Іншими словами, прокат транспортного засобу — це не тільки вигідно, але й надзвичайно зручно.